AUTO DŘÍNOV, autoservis, opravy automobilů

Provádíme kompletní servis motorových vozidel, zaměřujeme se na opravy osobních automobilů, opravy lehkých užitkových vozů.

autoservis poskytuje kompletní opravy motorových vozidel

Autoservis – Dřínov u Slaného. Připravíme Váš vůz na STK, vše zprostředkujeme. Naši mechanici provedou veškeré opravy Vašeho vozu. Zajistíme náhradní díly. Také výměna čelního skla se Vám u nás vyplatí. V případě poruchy vozidla zajistíme jeho odtah.

kompletní diagnostika aut

Diagnostika aut je jednou z našich základních služeb. Naše firma je schopná vyhledat a opravit veškeré závady na automobilu. Používáme kvalitní diagnostické přístroje (Super Vag , Delphi, Bosch, Volvo)

podvozek, opravy podvozku autoservis

Náš autoservis se stará o podvozky osobních automobilů i lehkých užitkových vozů. Opravujeme čepy, ramena, poloosy, tlumiče, kola a ostatní. V případě zájmu dodáme také vhodné náhradní díly na Vaše auto.

brzdy, brzdové systémy, autoservis

Autoservis se zaměřuje také na brzdové systémy. Nabízíme diagnostiku a kompletní opravy brzd. Vyměníme Vám brzdové destičky, brzdové kotouče, ruční brzdy. Kontrola a diagnostika ABS je u nás samozřejmostí, provádíme výměny brzdové kapaliny. Obraťte se na nás. Kvalitní autoservis za bezkonkurenční ceny.

nezaskočí nás žádná závada

Děláme také opravy a výměnu převodovky, výfukové systémy, opravy a výměny částí motoru. Poradíme se s každou závadou na Vašem autě. Náš autoservis má jasný cíl, opravy automobilů v nejlepším poměru kvality a ceny.

náhradní díly na auto, autodíly na vozy veškerých značek

Naší snahou je poskyovat kompletní služby. Dodáme Vám kvalitní náhradní díly na auto. Svěřte nám své auto, o vše se posará autoservis K+K AUTO DŘÍNOV.