AUTO DŘÍNOV autoservis

Provádíme kompletní servis motorových vozidel, zaměřujeme se na opravy osobních automobilů, opravy lehkých užitkových vozů.

autoservis poskytuje kompletní opravy motorových vozidel

Náš autoservis poskytuje kompletní služby, provádíme opravy osobních automobilů a opravy lehkých užitkovývh vozů. Děláme karosářské a mechanické opravy, zaměřujeme se na pneuservis, kde Vám nabízíme kompletní servis pneu, od dodání po opravy.

dodáme vám náhradní díly na auto

Hledáte autoservis, kterému svěříte své auto? U nás nabízíme kompletní služby. Dodáme Vám veškeré náhradní díly na auto, zaměřujeme se na náhradní díly osobních automobilů a lehkých užitkových vozů. Samozřejmě zajistíme i veškeré opravy a servis.

autoservis na který se můžete spolehnout

Autoservis K+K AUTO DŘÍNOV provádí opravy automobilů všech značek. V našem autoservisu se snažíme poskytnout kompletní služby v autoopravárenství, od výměny pneu, po zabezpečení automobilu. V případě poruchy vozidla zajistíme jeho odtah.

kompletní servis klimatizací

V horkých letních dnech Vám cestu v autě zpříjemní klimatizace. K jejímu správnému fungování je potřeba provádět kontrolu a údržbu. Pravidelná údržba klimatizací prodlouží její životnost. Nabízíme kompletní servis klimatizací.

kompletní diagnostika aut

Diagnostika aut je jednou z našich základních služeb. Naše firma je schopná vyhledat a opravit veškeré závady na automobilu. Používáme kvalitní diagnostické přístroje (Super Vag , Delphi, Bosch, Volvo)

autoservis připraví vaše auto na stk

Autoservis v Dřínově u Slaného. Připravíme Váš vůz na STK, vše zprostředkujeme. Naši mechanici provedou veškeré opravy Vašeho vozu. Zajistíme náhradní díly.

výhody autoservisu

Autoservis K+K Auto Dřínov je nejen zárukou kvality, ale také zárukou férového jednání. Poměr kvalita / cena je naše hlavní zbraň v boji na trhu.